Kontaktpersoner

Du är hjärtligt välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra tjänster eller om du vill ha en offert.

Sven

Marknad/VD
Sven-Erik Nilsson
0472-437 05 / 0706808716
se.nilsson@bkprodukter.se

Birgitta

Ekonomi/Personal
Birgitta Bjäde
0472-437 09 / 0706841365
birgitta@bkprodukter.se

BK produkter i Alvesta. Designgruppen.Foto Mats Samuelsson.

Produktionschef/Inköp
Jonas Loo
0472-437 04
jonas@bkprodukter.se

BK produkter i Alvesta. Designgruppen.Foto Mats Samuelsson.

Produktionstekniker
Dick Johansson
0472-437 06
dick@bkprodukter.se

Monican

Produktionstekniker
Monica Nielsen
0472-437 08
monica@bkprodukter.se

img_0786-webb

Produktionstekniker
Dennis Hellman
0472-437 03
dennis@bkprodukter.se

Anders webb

Produktionstekniker
Anders Carlsson
0472-437 07
anders@bkprodukter.se