Kontaktpersoner

Du är hjärtligt välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra tjänster eller om du vill ha en offert.

Marknad/VD
Sven-Erik Nilsson
0472-437 05 / 0706808716
se.nilsson@bkprodukter.se

Ekonomi/Personal
Birgitta Bjäde
0472-437 09 / 0706841365
birgitta@bkprodukter.se

Produktionschef fabrik B
Jonas Loo
0472-437 04
jonas@bkprodukter.se

Produktionschef fabrik A
Christer Ejderland
0472-437 01
christer.ejderland@bkprodukter.se

Produktion/order fabrik A
Sabiha Lovic
0472-39 22 09
sabiha.lovic@bkprodukter.se

Produktionsteknik/kundansv.
Dick Johansson
0472-437 06
dick@bkprodukter.se

Produktionsteknik/kundansv.
Dennis Hellman
0472-437 03
dennis@bkprodukter.se

Produktionsteknik
Monica Nielsen
0472-437 08
monica@bkprodukter.se

Produktionsteknik
Anders Carlsson
0472-437 07
anders@bkprodukter.se

Produktionsteknik/kundansv.
Marie-Louise Torgnyson
0472-39 22 02
marie-louise.torgnyson@bkprodukter.se

Produktionsteknik
Johnni Jensen
0472-39 22 11
johnni.jensen@bkprodukter.se